Verdikleri Akılalmaz Kilolarla Evrime Baş Atıp Ailelerinin Bile Tanıyamadığı Bir Hale Gelen 15 Kişi

Falcon

New member
Verdikleri kilolarla bu süreci yaşayanlara ilham olabilecek 15 kişinin öncesi ve daha sonralarını sizler için içeriğimizde derledik. Kimilerine sahiden şok olacaksınız! Bu şahısların öykülerine ve kiloları nasıl verdiklerine gelin bir bakalım.
👇

Önemli not: Bu içerik şahısların kendi kilo alma ve verme kıssalarını içermekte olup, teklif niteliği taşımamaktadır. Şayet tetikleneceğinizi düşünüyorsanız, okumayı burada sonlandırabilirsiniz.

1. “Hedefime ulaşmama sadece 6 kilo kaldı!”

2. “1 yılda 6 kilo verdim. Sonunda kendi bedenime tekrar rahat hissediyorum.”

3. Tam 18 kilo!

4. “Büyükbabamı kaybettikten daha sonra aralıklı oruç tutmaya başladım ve 1,5 yılda 80 kilo verdim. Sonunda her vakit olmak istediğim kişi olduğumu hissediyorum.”

5. “Yürüyüş yaparak 98 kilo verdim.”

6. “Neredeyse 1 yılda 38 kilo verdim.”

7. “120 kilodan 80 kiloya düştüm!”

8. “1 yılda 31 kilo verdim. yaşamımının değişmesinin birinci yıl dönümü kutlu olsun.”

9. “22 kilo vererek 83 kilodan 61 kiloya düştüm. Karbonhidratı azalttım, makro besinlere dikkat ettim ve yavaşça kardiyo yaptım.”

10. “Geçtiğimiz yılda genelde tavuk, zerzevat ve meyve yiyerek tam 37 kilo verdim.”

11. “210 kilo, 167 kilo ve 130 kilo. Yaklaşık 54 ayda verdim ve bu fotoğrafları zorlandığımda ne kadar yol kat ettiğimi görmek için hazırlamıştım. Artık ise sizinle paylaşıyorum.”

12. “Kaç kilo ile başladığımı bilmiyorum ancak 30 kilo verdiğime eminim.”

13. “205 kilodan 124 kiloya düştüm ve bir 20 kilo daha vermeyi planlıyorum.”

14. “20 kilo verdim ve süreçten çok mutluyum!”

15. “118 kiloydum ve 38 kilo verdim.”