Sivil havacılığın buluşması 2022’de İstanbul’da

tanitici50

New member
Atatürk Havalimanı’nda 1996 yılından beri düzenlenen, sivil havacılık bölümünün bölgedeki en değerli ve esaslı tertiplerinden olan ISTANBUL AIRSHOW, 6-8 Ekim 2022 tarihleri içinde gerçekleştirilecek.

Covid-19 sürecinde yaşanan kısmi iyileşmelere rağmen faal seviyede bir tertip düzenlenmesine çabucak hemen imkan bulunmadığından, 23-26 Eylül 2021 tarihleri içinde yapılması planlanan ISTANBUL AIRSHOW tüm memleketler arası havacılık fuarları üzere ertelendi.

Biroldukca ülkenin milletlerarası seyahatlerde uyguladığı daima değişen özgür seyahat kaideleri ile karantina zorunlulukları ve fuar ziyaretlerine getirilen zarurî kısıtlamaların hala devam etmesi bu sonucun alınmasını kaçınılmaz hale getirdi.

6-8 EKİM 2022DE YAPILACAK

Başta yabancı iştirakçiler ile ilgili devlet kurumlarının da tavsiyeleri ile ISTANBUL AIRSHOW 6-8 Ekim 2022 tarihleri içinde 1996’dan bu yana olduğu üzere İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek.

25 yıldır Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nin takviyeleri ve Türk Hava Yolları, Turkish Technic ve TAV Havalimanları Holding sponsorluğunda Mint Fuarcılık tarafınca düzenlenen ISTANBUL AIRSHOW, bununla birlikte Türkiye’nin ‘Uluslararası İhtisas Fuarı’ nitelik ve tesciline sahip tek sivil havacılık fuarı pozisyonunda.

SİVİL HAVACILIK BÖLÜMÜ KATILIYOR

ISTANBUL AIRSHOW’da, yolcu uçaklarından iş jetlerine, helikopterlerden hava ambulanslarına, sportif uçaklar ve ultralight’lara kadar tüm hava araçları; uçak motorları, seyrüsefer ve uçuş denetim sistemleri, simülatörler; yer, kargo, yolcu, ve bagaj sistem ve ekipmanları, apron ve terminal sistemleri; havalimanı güvenlik ve entegrasyon sistemleri; havalimanı tasarım ve inşaatı; havalimanı ve terminal işletmecileri; hava yolları, charter ve hava taksi işletmeleri; havacılık kulüp ve meslek kuruluşları yer alıyor.
 
Üst