Klima alana yaz alışverişi LG’den

tanitici50

New member
Yaz sıcakları kendisini düzgünden güzele hissettirmeye, tüketiciler de kendilerine en uygun klima seçeneklerini bulmak için araştırmalara başladı. LG Electronics (LG), serin ve konforu bir yaz geçirmek isteyenlere özel bir kampanyayla hem serin ve ferah bir hava sunuyor birebir vakitte cepleri rahatlatıyor. 25 Haziran – 30 Temmuz tarihleri içinde düzenlenen LG Klima Kampanyası kapsamında, fazlaca basamaklı filtre sistemi ile daha kaliteli, UV Nano özelliğiyle de daha pak ve hijyenik hava sağlayan, güç tasarruflu olması, süratli soğutması, etraf dostu R32 gazı kullanması ile dikkatleri çeken UV Nano serisi UV Sirius ve UV Artcool Klima¹ alanlara, Boyner’den 400 TL’lik alışveriş çeki ikram ediliyor. bu biçimdelikle, yaz aylarını klimalarının sağladığı pak, sağlıklı ve serin hava ile geçiren tüketiciler, yazlık alışverişlerini de, bütçelerini zorlamadan armağan çekleri ile yapabiliyorlar.

Tüketicilerin kampanya kapsamındaki ikram çeklerini alabilmeleri için kampanya tarihleri içerisinde, kampanyanın geçerli olduğu satış noktalarından belirtilen modelden satın almış olmaları, satın aldıkları eserin fatura tarihinden geçerli olmak üzere en geç 1 ay içerisinde LG yetkili servisine kurulumunu yaptırmaları ve 31 Ağustos 2021 tarihine kadar www.lgkampanya.com adresindeki LG Split Klima kampanya iştirak formunu doldurmaları gerekiyor.

Pak, Ferah ve Sağlıklı Hava

Şık dizayna sahip UV Sirius ve UV Artcool, 4 kademeli filtre sistemiyle her zamankinden daha pak ve ferah hava sunuyor. UV Sirius ve UV Artcool’un otomatik temizleme özelliği havadaki bakteri ve küfleri yakalayabiliyor. UVNano özelliği fanı daha pak ve hijyenik hava sağlıyor. Iyonizer özelliği ise, ziyanlı partikülleri yüksek oranda filtreliyor ve kokuları da gideriyor. LG ThinQ uygulaması yardımıyla uzaktan denetim edilebilen klimalar, güç tüketimini yüzde 70’e varan oranda azaltıyor. Süratli soğutma ve sessiz çalışma özellikleri ile rahatlık sağlayan UV Sirius ve UV Artcool, etraf dostu R32 soğutucu gaz kullanarak etraf dostu bir tahlil sağlıyor.

Hibya Haber Ajansı
 
Üst