İç bağlantıdaki başarısı Gilead’a 2 Stevie mükafatı birden getirdi

tanitici50

New member
Gilead Türkiye, iç bağlantıdaki başarılı uygulamalarıyla milletlerarası iki mükafata birden layık görüldü. Gilead Türkiye, “Yılın İrtibat yahut Halkla Bağlar Kampanyası” kategorisinde iç irtibat alanında Altın Stevie, pandemi sürecinde çalışanlara yönelik uygulamalarıyla ise “En Örnek İşveren” kategorisinde Bronz Stevie ile ödüllendirildi

Gilead Türkiye, çalışanlarına yönelik iç irtibat uygulamalarıyla 2 Stevie mükafatı birden kazandı. “Yılın İrtibat yahut Halkla Münasebetler Kampanyası” kategorisinde iç bağlantı alanında ‘Gileadlı Olmak İşte Bu’ patron markası çatısı altındaki uygulamalarıyla Altın Stevie Ödülü’ne layık görülen Gilead Türkiye, pandemi sürecinde çalışanlara yönelik kurguladığı ‘Kalpler beraber’ kampanyası ve örnek uygulamaları ile “En Örnek İşveren” kategorisinde Bronz Stevie ile ödüllendirildi.

2002 yılından bu yana, milletlerarası standartlarda başarılı kuruluşları, proje ve çalışmaları ödüllendiren memleketler arası iş mükafatları programı Stevie mükafatları iş dünyasının en itibarlı ödül tertiplerinden birisi olarak kabul ediliyor. Her yıl farklı heyet üyelerinin yer aldığı yarışta dünya çapında ünlü ve başarılı profesyonellerden oluşan heyet dünyanın en güzellerini seçiyor.

Dünyada 38 ülkede faaliyet gösteren yenilikçi bir ilaç şirketi olarak tedavi, muhafaza, her basamakta tedaviye ulaşım ile yeni tedavi araştırmaları alanlarında ilerlemeler sağlayan Gilead’ın, dünya genelinde 38 ülkede 12.000’den çok çalışanı bulunuyor. Türkiye’de ise 2007’den bu yana toplam 90 çalışanıyla faaliyet gösteriyor.

Gilead’ın sıhhat alanındaki yenilikçi vizyonunu İnsan Kaynakları uygulamalarına da adapte ettiklerini söyleyen Gilead Türkiye İK Yöneticisi Elçin Uzun, ‘‘İş dünyası için büyük kıymet taşıyan Stevie Awards’ta iç bağlantı alanında iki farklı kategoride ödül almış olmaktan memnunluk duyuyoruz. Çalışanlarımıza en düzgün dayanağı sağlamak, verimli ve memnun çalışanlar için en düzgün çalışma ortamını sunmak için çalışıyoruz. Çalışan bağlılığı ve tecrübesini en üst düzeye çıkarmanın yolunun kuvvetli bir irtibat kurmaktan geçtiğini biliyoruz. Bunun için çalışanlarımızı iç irtibat süreçlerimize dahil ediyor ve süreçleri bir arada kurguluyoruz. Dünyayı ve ülkemizi etkileyen pandemi periyodunda de uzaktan çalışmayı hepimiz için olumlu bir tecrübeye dönüştürürken, çalışanlarımızın ve ailelerinin hem fizikî tıpkı vakitte ruhsal sıhhatini korumak için neler yapabiliriz kanısıyla hareket ettik.

Hibya Haber Ajansı
 
Üst