CleverTap’e yeni ana operasyon yöneticisi

Klause

New member
Dünyanın önde gelen kullanıcı elde tutma bulutu olan CleverTap, Anand Venkatraman’ın Ana Operasyon Yöneticisi olarak atandığını duyurdu.

California’da bulunan SaaS tabanlı müşteri ömür döngüsü idaresi ve taşınabilir pazarlama şirketi CleverTap, Anand Venkatraman’ın Ana Operasyon Yöneticisi olarak atandığını duyurdu. Çeşitli satış hareketlerinde global gruplar ve K&Z durum raporları oluşturma ve geliştirme konusunda yirmi yılı aşkın tecrübeye sahip olan Venkatraman, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika işletmelerini yönettiği Freshworks’ten CleverTap bünyesine katıldı. Ayrıyeten 40’tan fazla ülkede bağımsız olarak iş dünyasını büyütmek üzere global iştirakler geliştirmede, teknoloji pazarını ölçeklendirmede ve Freshworks’ü dünya çapındaki startup ekosisteminin derinliklerine yerleştirmede anahtar bir rol oynayan Venkatraman, daha evvel de Asya-Pasifik-Japonya (APJ) bölgesi ve Hindistan’da Akamai ve Microsoft bünyesinde liderlik konumlarında bulundu.

CleverTap Inc. CEO’su Sidharth Malik,“Venkatraman’ı CleverTap’e sıcak bir biçimde karşılıyorum. Atanması, kullanıcı tutma konusunda çığır açıcı olmaya yönelik savlı büyüme planlarımızın bir göstergesidir. Kendisi işletmeleri globalleştirme, yüksek seviyede tesirli ekipler oluşturma ve müşteri başarısı için yaratıcı yaklaşımlar geliştirme konusunda başarılı bir geçmişe sahip.Venkatraman, uygulamada harikalık yoluyla şirketin bir üst düzeye ölçeklendirilmesine yardımcı olarak Clevertap İdare Grubunu güçlendirecektir” sözlerini kullandı.

CleverTap bünyesine Ana Operasyon Yöneticisi olarak atanan Anand Venkatraman ise “Yalnızca Hindistan ve Güneydoğu Asya’da değil, bununla birlikte Kuzey Amerika, Latin Amerika, Orta Doğu, Türkiye, Afrika ve Avrupa üzere pazarlarda da kullanıcı tutma kategorisinde pazar başkanı olarak ortaya çıkan CleverTap’e katılmaktan heyecan duyuyorum. Hindistan SaaS kıssasını dünyaya taşıma yolcuğunda CleverTap’in bir kesimi olmayı dört gözle bekliyorum” açıklamalarında bulundu.

Hibya Haber Ajansı