Anadolu Sigorta “Patim İnançta Sigortası”nı satışa sundu

tanitici50

New member
Sigorta kesimindeki yenilikçi eser ve hizmetlerine “Patim İnançta Sigortası” ile bir yenisini daha ekleyen Anadolu Sigorta, kedi ve köpek sahiplerinin bütçelerine uygun alternatifler ile veteriner masrafları için kapsamlı teminatlar sunuyor. Patim İnançta Sigortası kedi ve köpeklerin acil durumlara yönelik tedavilerinin yanı sıra, isteğe bağlı olarak poliçelere eklenebilen “Pati Plus Teminatı” ile muayene, tetkik ve tedavilere yönelik veteriner masrafları için de evcil hayvan sahiplerine teminat sağlıyor.

“Patim İnançta Sigortası” ile evcil hayvan sahiplerinin, minik dostlarının sıhhatini garanti altına alan Anadolu Sigorta, 6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük kedi ve köpeklerin acil tedaviler için veteriner masraflarını karşılıyor. İsteğe bağlı olarak eklenebilen “Pati Plus Teminatı”yla ise acil durum haricindeki veteriner masrafları ve makul hastalıklara yönelik tedavi masrafları için de poliçe limitleri dahilinde yüzde 70 ödeme oranıyla garanti sağlanıyor. Ayrıyeten mutabakatlı veterinerlerde yılda bir sefer muayene, göz ve kulak paklığı ve tırnak kesiti de fiyatsız olarak uygulanabiliyor.

Patim İnançta Sigortası evcil hayvan sahiplerini, evcil hayvanın üçüncü şahıslara verebileceği ziyanlar için Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk, evcil hayvanın kaybolması durumunda kayıp ilanı ve ödül teminatları ile de tam garanti altına alıyor.

“Patili evcil dostlarımızın da yanındayız”

Kedi ve köpek sahiplerinin, evcil hayvanlarının veteriner masraflarını üstlenirken maddi olarak zorlanabildiklerini belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih nazarann; “Sektörde evcil hayvan sahiplerinin veteriner masraflarını karşılayan, evcil hayvan sıhhat poliçesi niteliğinde sigorta eserleri yurt dışı örneklere kıyasla gelişime açık bir noktada. Evcil hayvan sahibi müşterilerimizin bu gereksiniminden hareketle ‘Patim İnançta Sigortası’nı ‘Pati Plus Teminatı’ seçeneği ile birlikte hayvan severlerin minik dostlarına hitap edecek biçimde, her bütçeye uygun olarak oluşturduk. Türkiye’de ikamet eden kişisel müşterilerimize özel olarak sunduğumuz yenilikçi eserimizle, ülkemizdeki evcil hayvan sahiplerinin ve patili dostlarının da yanındayız” diye konuştu.

Hibya Haber Ajansı