Yeni Proje Yolda: Acun Ilıcalı, Hull City’nin Akabinde Yeni Bir Grup Satın Almayı Planlıyor!

Falcon

New member
Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı, Hull City’nin akabinde yeni bir ekip satın almak için kolları sıvadı. Daha evvel Fortuna Sittard ile iştirak kuran Acun Ilıcalı, Allam Ailesi’nden Hull City’i 24 milyon Euro karşılığında satın alarak kulüp sahibi olmuştu. Artık ise Hull City’nin geleceği için kolları sıvadı.

Bu dönem Championship’te uğraş eden Hull City, transfer devrin 16 futbolcu satın alarak lige başlamıştı.

Hull City’nin işvereni Acun Ilıcalı Hull Daily Mail’de açıklamalarda bulundu. Altyapıdan A gruba çıkmanın zorluklarına değinen Ilıcalı aklındaki projeden bahsetti.

“Benim fikrim aslında genç yeteneklerimizi geliştirmemize yardımcı olabilecek diğer bir kulüp satın almak.”

“Eğer bunu başarabilirsem, genç oyuncularımıza yardımcı olacak bir kadro satın almak istiyorum, ayrıyeten sıkıntı maçların oynandığı yeterli bir ligde daha fazla genç oyuncu oynatmak istiyorum ki kendilerini geliştirebilsinler ve daha üst düzeylere çıkmamıza yardımcı olsunlar.” halinde konuştu.

Sizce Acun Ilıcalı’nın alacağı yeni kadro hangisi olur? Yorumlarda buluşalım!